Το Τμήμα Διεθνών Σχέσεων, ενόψει των Προσκλήσεων για υποβολή συμμετοχών στο Πρόγραμμα Erasmus/Κινητικότητες φοιτητών για Σπουδές και Πρακτική Άσκηση για το ακαδημαϊκό έτος 2020-2021, που θα ανακοινωθούν το επόμενο χρονικό διάστημα, διοργανώνει ενημερωτική συνάντηση για τους φοιτητές των Τμημάτων του πρώην ΤΕΙ Δυτικής Ελλάδας, την Τετάρτη 12 Φεβρουαρίου 2020 και ώρα 11:00-14:30, στο αμφιθέατρο ΚΕΣ 0.1 του πρ. Τμ. Επιχειρηματικού Σχεδιασμού στο Κουκούλι.
Η ενημέρωση αφορά τη διαδικασία και τα δικαιολογητικά συμμετοχής στο πρόγραμμα Erasmus 2020-2021.
![](http://tourism.upatras.gr/wp-content/uploads/2020/01/35_Erasmus_poster-724x1024.jpg)