ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 11Χ11 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ 2023-2024

ΚΑΛΕΣΜΑ ΚΛΗΡΩΣΗΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΔΙΑΤΜΗΜΑΤΙΚΟΥ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2023-2024

Αγαπητοί Φοιτητές,

Το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Πατρών προκηρύσσει το Εσωτερικό Διατμηματικό Φοιτητικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2023-2024, στο γήπεδο Ποδοσφαίρου με φυσικό χλοοτάπητα, στις αθλητικές εγκαταστάσεις του Πανεπιστημίου Πατρών, στην Πανεπιστημιούπολη.

Καλούνται οι δύο αρχηγοί των ποδοσφαιρικών ομάδων των Τμημάτων της προηγούμενης αγωνιστικής χρονιάς αλλά και δύο αρχηγοί των νεοϊδρυθέντων ποδοσφαιρικών ομάδων Τμημάτων του Πανεπιστημίου Πατρών που επιθυμούν να συμμετέχουν στο φετινό Πρωτάθλημα, να παρευρεθούν την Τρίτη 28 Νοεμβρίου 2023, ώρα 1:00 το μεσημέρι, στην αίθουσα του κλειστού γηπέδου του Πανεπιστημιακού Γυμναστηρίου (1ος όροφος) στην Πανεπιστημιούπολη, για να πραγματοποιηθεί ενημέρωση για τη συμμετοχή, η κλήρωση του Πρωταθλήματος και ο προγραμματισμός έναρξής του.

Οι υπεύθυνοι Φυσικής Αγωγής του Πανεπιστημιακού Γυμναστηρίου για το Ποδόσφαιρο

• Γρηγόριος Μικρώνης, μέλος Ε.Ε.Π. Φυσικής Αγωγής Πανεπιστημίου Πατρών, grmikr@upatras.gr
  • Άγγελος Ροζής, αποσπασμένος καθηγητής Φυσικής Αγωγής στο Πανεπιστήμιο Πατρών, τηλ.: 6906205630, agelosrozis@gmail.com
  • Πολύβιος Μπρακατσέλος, αποσπασμένος καθηγητής Φυσικής Αγωγής στο Πανεπιστήμιο Πατρών, τηλ.: 6945756622, poliviosb@gmail.com