ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ – ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΦΕΣΤΙΒΑΛ 2023

Το Τμήμα Διοίκησης Τουρισμού του Πανεπιστημίου Πατρών και ο Οργανισμός Πριμαρόλια, σας προσκαλούν στην έναρξη του Φεστιβάλ Πριμαρόλια, που θα γίνει το Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2023, στο κεντρικό αμφιθέατρο στο campus του Πανεπιστημίου Πατρών στο Κουκούλι, στις 18:30 μ.μ. Παράλληλα θα γίνουν και τα εγκαίνια της έκθεσης σύγχρονης τέχνης και της πολυμορφικής ιστορικής έκθεσης στην εμβληματική Βίλα Κόλλα. Στην συνέχεια θα ταξιδέψουμε μουσικά με τους «Μουσαφεράτ» (ώρα 21:00 μ.μ).Το Φεστιβάλ διοργανώνει ο Οργανισμός Πριμαρόλια σε συνδιοργάνωση με το Πανεπιστήμιο Πατρών – Τμήμα Διοίκησης Τουρισμού, τελώντας υπό την αιγίδα και επιχορήγηση του Υπουργείου Πολιτισμού και την αιγίδα της Περιφέρειας Δυτικής Ελλάδας.

Το πρόγραμμα των εκδηλώσεων του Φεστιβάλ μπορείτε να το δείτε εδώ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΠΡΙΜΑΡΟΛΙΑ .