Παραλαβή Κωδικών Πρόσβασης & Πιστοποιητικά Εγγραφής

Σας ενημερώνουμε ότι από την  Παρασκευή 18 Οκτωβρίου 2019 και μέχρι την Παρασκευή 25 Οκτωβρίου 2019 και ώρα 11:00 – 13:00, οι   πρωτοετείς φοιτητές θα μπορούν να παραλαμβάνουν τους κωδικούς τους καθώς επίσης και τα Πιστοποιητικά εγγραφής τους από το Τμήμα.

Η παραλαβή των κωδικών θα γίνει στο χώρο της Γραμματείας του πρώην τμήματος Λογιστικής.

Όσον αφορά  τους φοιτητές που βρίσκονται εκτός Πάτρας, θα μπορούν να παραλάβουν κωδικούς, εφόσον στείλουν στην Γραμματεία (μέσω mail) Υπεύθυνη Δήλωση με επικύρωση του γνησίου υπογραφής τους από ΚΕΠ, ότι επιθυμούν την αποστολή των Kωδικών και Πιστοποιητικών Eγγραφής τους στη Διεύθυνση τους με χρέωση παραλήπτη.

Όσοι φοιτητές αντιμετωπίσουν τυχόν πρόβλημα κατά την υποβολή αίτησης μετεγγραφής, θα απευθύνονται στην γραμματεία του τμήματος.

Γραμματεία τμήματος Διοίκησης Τουρισμού

mail: korsianou@upatras.gr, tourismsecr@upatras.gr Τηλ. 2610369205, 2610369204