ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΝΟΜΗ ΤΙΤΛΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ 2022

Σας ενημερώνουμε ότι αιτήσεις για την απονομή τίτλων σπουδών που θα πραγματοποιηθεί στις 12/4/2022 θα γίνονται δεκτές από τη Γραμματεία το αργότερο έως και τις 24/03/2022 ημέρα Πέμπτη.  Θα ακολουθήσει και δεύτερη ανακοίνωση μόλις οριστικοποιηθεί η ακριβής ημερομηνία και ώρα της ορκωμοσίας. Οι αιτήσεις μαζί με τα δικαιολογητικά μπορούν να αποστέλλονται στα ακόλουθα e-mail των Γραμματειών: α) για τους φοιτητές/τριες του Τμήματος Τουριστικών Επιχειρήσεων και για τους φοιτητές/τριες του Τμήματος Λογιστικής Χρηματοοικονομικής Πάτρας του πρώην ΤΕΙ Δυτικής Ελλάδας στο tourismsecr@upatras.gr και β) για τους φοιτητές/τριες του Τμήματος  Λογιστικής Χρηματοοικονομικής Μεσολογγίου του πρώην ΤΕΙ Δυτικής Ελλάδας στο logxrimsecr@upatras.gr .

Δικαιολογητικά προς Κατάθεση:

1. Κατάθεση αίτησης προς ορκωμοσία (Επισυνάπτεται).
  2. Κατάθεση Υπεύθυνης Δήλωσης με θεωρημένο το γνήσιο της υπογραφής του αιτούντα/αιτούσης ότι δεν έχει καμία εκκρεμότητα με : α) τη Διεύθυνση Φοιτητικής Μέριμνας του Πανεπιστημίου Πατρών για σίτιση ή στέγαση και β) τις Βιβλιοθήκες του Πανεπιστημίου Πατρών (Κεντρική Βιβλιοθήκη Παν/μίου Πατρών με έδρα το Ρίο, Βιβλιοθήκη στο Κουκούλι και Βιβλιοθήκη Μεσολογγίου) για βιβλία (Επισυνάπτεται).
  3. Αντίγραφο Ταυτότητας.