ΕΠΑΝΑΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για την πρόσληψη Εντεταλμένων Διδασκόντων του Τμήματος Διοίκησης Τουρισμού, σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 173 του ν. 4957/2022 (ΦΕΚ 141/21-7-2022 τ. Α’).

Η Συνέλευση του Τμήματος Διοίκησης Τουρισμού, της Σχολής Οικονομικών Επιστημών και Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου Πατρών, στην υπ’ αριθ. 5/13-02-2024 Έκτακτη Συνεδρίασή της, ενέκρινε την Επαναπροκήρυξη για την πρόσληψη Εντεταλμένων Διδασκόντων, με σχέση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου για το εαρινό εξάμηνο, του Ακαδημαϊκού Έτους 2023-2024, στο γνωστικό αντικείμενο: «Ειδικά Θέματα Διοίκησης στον Τουρισμό» για την διδασκαλία των κάτωθι μαθημάτων:

1. Διοίκηση Ταξιδιωτικών Οργανισμών και Πρακτορείων, Κωδ. Μαθ. TMG_4.2C, 3 ώρες θεωρία (Μερική Απασχόληση),
  2. Σχεδιασμός και Διαχείριση Τουριστικών Προορισμών, Κωδ. Μαθ. TMG_6.1C, 3 ώρες θεωρία (Μερική Απασχόληση)

Η ανάρτηση των δικαιολογητικών θα γίνει εδώ: ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ