Ωρολόγιο Πρόγραμμα Χειμερινού Εξαμήνου Ακαδημαϊκού Έτους 2020-2021

Το χειμερινό εξάμηνο του Ακαδημαϊκού Έτους 2020-2021 ξεκινά τη Δευτέρα στις 05.10.2020 σύμφωνα με το ακαδημαϊκό ημερολόγιο του Πανεπιστημίου Πατρών.

Στο σύνδεσμο που ακολουθεί θα βρείτε το ωρολόγιο πρόγραμμα των μαθημάτων του τμήματος Διοίκησης Τουρισμού:

Ωρολόγιο Πρόγραμμα σε μορφή pdf

Οι σύνδεσμοι μέσω των οποίων μπορείτε να παρακολουθήσετε εξ αποστάσεως τα μαθήματα του 1ου έτους του προπτυχιακου προγράμματος σπουδών είναι οι ακόλουθοι:

Η πρόσβαση στις διαλέξεις των μαθημάτων για τους πρωτοετείς φοιτητές δεν απαιτεί προς το παρόν κωδικούς πρόσβασης. Μόλις ολοκληρωθούν οι εγγραφές τότε και μόνο τότε θα σταματήσει η ελεύθερη πρόσβαση σε αυτά.

ΚωδικόςΜάθημαΔιδάσκωνΠλατφόρμαΣύνδεσμος
TMG_1.1CΕισαγωγή στον Τουρισμό
& Τουριστική Γεωγραφία
Αλκιβιάδης Παναγόπουλος
Μαρία Αργυροπούλου
Zoom
TMG_1.2CΜικροοικονομικήΘεοφάνης ΜαυριδάκηςSkype for Business
TMG_1.3CΟργάνωση και Διοίκηση
Τουριστικών Επιχειρήσεων
Απόστολος ΡαφαηλίδηςSkype for Business
TMG_1.4CΕισαγωγή στην ΠληροφορικήΓιάννης ΚουτσονίκοςSkype for Business
TMG_1.5CΜαθηματικά Διοικητικών
& Οικονομικών Επιστημών
Γιάννης ΝίκαςZoom
TMG_1.6OΕισαγωγή στις Ποσοτικές
Μεθόδους
Παναγιώτα ΒάθηSkype for Business

Οι σύνδεσμοι των μαθημάτων για το 2ο έτος θα ανακοινώνονται μέσω της πλατφόρμας eClass του πανεπιστημίου Πατρών.

Για να μπορέσετε να παρακολουθήσετε τις διαλέξεις θα πρέπει να έχετε εγκαταστήσει στον υπολογιστή σας